LOGO VAN DER WAL Polska

O FIRMIE

Witamy w Van der Wal

 

Van der Wal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie jest członkiem międzynarodowej grupy Van der Wal, której holenderskie korzenie sięgają 1924 roku. Obecnie grupa składa się z firm mających swoją siedzibę w Holandii, Polsce, Rosji, Kazachstanie
i Azerbejdżanie, przez co działalność grupy obejmuje swym zasięgiem całą Europę oraz centralną Azję. Historia Polskiej Spółki sięga roku 2001. Nasza główna siedziba mieści się w Gnieźnie, wynajmujemy również powierzchnie magazynowe w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie Van der Wal Polska posiada 40 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 70 osób. Specjalizujemy się w międzynarodowym towarowym transporcie lądowym w zakresie ładunków neutralnych oraz ponadgabarytowych. Świadczymy również usługi logistyczne i spedycyjne.

 

Naszym mottem jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań transportowych i logistycznych za rozsądną cenę w celu budowania trwałych i obopólnie satysfakcjonujących więzi z naszymi kontrahentami.

 

Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia całej grupy z sukcesem znajdujemy najlepsze rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów. W naszych działaniach kładziemy duży naciska na wzajemny szacunek i zaufanie zarówno w kontaktach handlowych jak i pracowniczych. Dbamy, aby nasze usługi świadczone były na najwyższym możliwym poziomie poprzez zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry oraz troskę o sprzęt wykorzystywany do realizacji zadań.

 

 

      

SIEDZIBA FIRMY
Van der Wal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie działa na rynku od wielu lat.
Zwrot Akcyzy Vat z zagranicy
Skorzystaj z naszej profesjonalnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Van der Wal Polska
Transport i logistyka.
Van der Wal Tempo
Odzyskiwanie VAT i akcyzy.

  dowiedz się więcej
Adres firmy
Van der Wal Polska Sp. z o.o.
Ul. Wrzesińska 196
Poland 62-200 Gniezno
tel. +48 61 425 07 64
fax: +48 61 425 07 66
Van der Wal Polska   Transport międzynarodowy na najwyższym poziomie.
Vanderwal Tempo: Zwrot akcyzy.Kompleksowa pomoc w procesie ubiegania się o zwrot podatku akcyzowego od oleju napędowego zakupionego w Belgii i Francji, Zwrot podatku VAT z UE
Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Gniezno